Professionální motocyklový kaskadér Pavel Vik

Vítejte na stránkách profesionálního motocyklového kaskadéra Pavla Vika!

KASKADÉRSKÉ SHOW /// podzim 2013

[17.10.2013]

Právě pro Vás připravujeme další podzimní kaskadérské a pyrotechnické show na firemních akcích, moto srazech i tuning srazech. Motocykly "HONDA CBR 600 RR" i jejich "krotitel MAX" jsou stále připraveni zpestřit doprovodný program na Vaší akci...

 

NĚKTERÉ PODZIMNÍ TERMÍNY MÁM V DIÁŘI STÁLE JEŠTĚ VOLNÉ, TAK NEVÁHEJTE A ZAVOLEJTE VČAS!!!

 

BĚHEM ZIMNÍCH MĚSÍCŮ SE DÁ JEZDIT POUZE V KRYTÉ HALE...


HC OLYMP Praha /// SOUSTŘEDĚNÍ Liberec 2013

[09.09.2013]

Odkaz na článek o hokejovém soustředění s "HC OLYMP Praha", které se konalo poslední týden v srpnu v Liberci.

 

Bylo to super a už se těším na příště... :-)

 

Herec, moderátor a především zakladatel hokejového týmu hvězd HC Olymp Martin Dejdar opět vyjel se svým mančaftem na hokejové soustředění do Liberce. „Abych pravdu řek, už jsem se na kluky moc těšil. Akorát jsem dorazil z Ameriky, takže jsem odpočatý a připravený trénovat,“ přiznal Dejdar, který se na soustředění chopil i role trenéra. „Náš trenér má hodně práce, takže mi nic jiného nezbývalo, ale proč ne. Dělal a dělám v Olympu toho tolik, že mě role trenéra nijak nezaskočí,“ vtipkoval.

Hráči nejen několikrát denně trénovali na ledě, ale nezapomínali ani na dobrou věc. „Každý rok chodíme do Jedličkova ústavu, kde se vždycky s děckama skvěle pobavíme. Je pro nás opravdu moc důležité rozdávat radost. Na zápasech Olympu často věnujeme peníze místním charitám. V Liberci nás rádi vidí v Jedličkově ústavu, kam se moc rádi vracíme. Musím za všechny kliky říct, že nás ty dvě hodiny tady opravdu nadchnou, když vidíte ty děcka, jak jsou šťastní, že nás vidí. Je to fakt super,“ dodal herec. Vedle Dejdara se v Liberci objevil i komik Miloš Knor, herec Pavel Nový, zpěvák Sagvan Tofi, hokejista Jiří Hrdina či moderátorka Eva Decastelo. „Já klukům moderuji zápasy, a taky jsem ráda přijela na soustředění. Je to tu s nimi pecka,“ přiznala nadšeně Eva.

Během týdenního pobytu nezapomněli hráči navštívit i Kryštofovo údolí, kam do restaurace U Uhlířů chodí na tradiční husu s knedlíkem a se zelím. Pro pobavení hráčů se před slavnostním obědem představil motocyklový kaskadér Pavel Vik. Jeho gumování a motocyklová show doslova brala dech. „On je fakt třída. Jsem rád, že Pavel to stejně jako s motorkou, umí i s hokejkou a patří do našeho týmu,“ pochvaloval si Martin, který jako trenér všechny hráče pěkně na ledě proháněl...

 

Celý článek najdete zde:

 

http://www.topvip.cz/celebrity/martin-dejdar-opet-cepoval-sve-ovecky

 

a

 

http://www.iglanc.cz/martin-dejdar-takhle-vali-na-lede/


CZECH TRUCK PRIX 2013 - OFICIÁLNÍ PROGRAM AKCE

[01.09.2013]

OFICIÁLNÍ PROGRAM ZÁVODŮ - "RENAULT CZECH TRUCK PRIX 2013"

 

30. 8. 2013 - 1. 9. 2013

Autodrom MOST

 


Video / Motosraz KATEŘINA / zdroj: YOU TUBE a TV Dvůr

[08.08.2013]

http://www.youtube.com/watch?v=tGayCuxKMt8

 

PROFESIONÁLNÍ KASKADÉRSKÁ SHOW S PYROTECHNICKÝMI EFEKTY

 

Motosraz KATEŘINA 2013 & Pavel Vik "MAX"

Zdroj: TV Dvůr & YouTube.com

CZECH TRUCK PRIX 2013

[05.08.2013]

ZVEME VÁS NA DALŠÍ "MAXOVO" VYSTOUPENÍ, KTERÉ SE BUDE KONAT V TERMÍNU 1. 9. 2013 na závodech kamionů "CZECH TRUCK PRIX 2013" přímo na mosteckém "AUTODROMU".

 

Těšíme se na Vás a všichni jste zváni...

 

Více informací naleznete na http://www.autodrom-most.cz/ nebo http://www.czechtruckprix.cz/


SHOW /// SKÚTR NA LABI 2013 /// Charitativní akce

[04.07.2013]

Vážení přátelé,

dne 15.6.2013 se uskutečnil již tradiční v pořadí třetí ročník charitativní akce „Děti na Labi“ pořádaný pod záštitou primátorky města  MUDr. Štěpánky Fraňkové, věnovaný dětem z Dětského domova v Pardubicích. Pro návštěvníky byl připravený zajímavý program, který začal seskokem parašutistů. Následoval druhý ročník Mistrovství České republiky v dual slalomu vodních skútrů. Na asfaltové ploše předvedl svou show profesionální motokaskadér Pavel Vik. Divákům se pak představil s freestylovou exhibicí na vodním skútru několikanásobný medailista z Mistrovství světa ve freesytlu Václav Žáček. Pro nejmenší tu byla možnost svézt se po řece obojživelným pásovým transportérem PTS - 10. Vrcholem odpoledne byl tzv. Fly board – létání nad vodou pomocí trysek. Tuto adrenalinovou novinku si mohli vyzkoušet také i diváci akce. Každý si zde mohl zakoupit vlastnoručně vyrobené výrobky dětí z Dětského domova. Výtěžek z tohoto prodeje bude použit pro potřeby Dětského domova. Pro všechny přítomné byly připraveny různé soutěže, kde hlavní cenou byl vyhlídkový let vrtulníkem  a jízda na vodním skútru. Ceny pro vítěze závodů v dual slalomu předávali náměstek MZ Ing. Petr Nosek, ředitelka DD Zdeňka Hrubešová a organizátor akce Lukáš Hlaváček.


Velké díky patří všem partnerům akce, Vám divákům - byli jste skvělí a také krásnému počasí ! Díky tomu všemu měl tento ročník akce Děti na Labi obrovský úspěch.


TV - V1 : https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ElMy-t7YVTk

o dětském domově : http://www.ddpardubice.cz 

Facebook: 
https://www.facebook.com/pages/Děti-na-Labi/123470417730732?fref=

Vodn%C3%AD-Skútry-wwwskutrnalabicz/197405753613901?fref=ts

Město Pardubice:

co-hybe-pardubicemi/treti-rocnik-charitativni-akce-deti-na-labi

Kompletní galerie:

13-charitativni-akce-na-labi-iv-pod-zatitou-primatorky-mudr-paky-frakove-2013.html

http://www.mafitel.com/fotoreport/deti-na-labi-iii

NAPSALI O NÁS :
den-deti-na-labi-kaskader-vodni-skutry-chuze-po-vode-20130616.html
http://regiony.impuls.cz/pardubicky-kraj/labe-v-pardubicich-opet-privita-vodni-skutry.html
http://www.ipardubice.cz/tiskova-zprava/?id=421
http://pardubicky.denik.cz/kratce/1235863-pardubice-deti-na-labi-pomuzou-dobre-veci.html
http://www.ddpardubice.cz/aktuality/3-rocnik-deti-na-labi-1562013-ve-1300.html


Motosraz KATEŘINA 2013

[24.06.2013]

Odkaz na fotogalerii z LUXUSNÍHO MOTOSRAZU KATEŘINA ve Dvoře Králové nad Labem: http://www.cernijezdci.cz/

 

INFO O MOTOSRAZU (zkopírováno z oficiálních internetových stránek motoklubu):  

...tak je to za námi, shrnutí a poděkování...

Tak a tři dny utekli jako voda, motosraz už je minulostí.

Počasí se vydařilo, což je velká část úspěchu a i program, se s velkým úsilím, podařilo dodržet. Spanilá jízda byla početná a snad i ta se vám líbila. Pokud ne, písněte co zlepšit.
Následné vystoupení MAXe, Pavla Vika, se také snad líbilo. I když Pavel byl nachlazen a bylo to na něm znát, tak na výkonu ne. Alespoň pro mě byl zase exclentní. Smůlou bylo vyválení motorky jednoho bikera po akci, kde to schytala i jeho spolujezdkyně. Museli jsme zavolat záchranné složky, protože to nevypadalo moc dobře. Nakonec se jak biker, tak spolujezdkyně dostali po ošetření zpět na Kateřinu. Myslím si, že patří poděkování těm, kteří pomohli než dorazila sanitka Bylo nás víc. Přítomen při pomoci byl i zmiňovaný Pavel Vik alias Max. Takže i jemu díky.
No a v kempu? Spousta soutěží, kapely a kdo jste tam byl, tak svůj obrázek máte. Písněte nám prosím váš názor. Zkusíme být příští rok ještě lepší :o).
Dnes se konaly už jen soutěže guma a hod vajíčkem. Poté odjezd domů a my se pustili do rozebírání. 

Takže díky vám všem, kteří jste se dostavili. Děkujeme moc sponzorům, protože bez nich by to nešlo. Děkujeme všem pomocníkům, kteří s námi trávili čas. A také děkuji kolegům, přátelům z motoklubu, za perfektní zázemí.

Další poděkování patří Pavlu Vikovi a jeho týmu za vystoupení, které bylo domluveno na poslední chvíli, kvůli zranění Mirka Lisého.


"Motosraz KATEŘINA 2013" a Charitativní akce "Skútr na Labi"

[15.06.2013]

V sobotu byl tak trochu náročný, ale úspěšný den... ;-)

Po středečním vystoupení v Praze jsem lehce podcenil svůj zdravotní stav. Následně jsem pak obě sobotní vystoupení musel odjezdil v horečkách a s totální bolestí v krku. Vše naštěstí dobře dopadlo a zimní šála kolem krku nebyla na obtíž... :-)

Brzy Vám přidáme fotogalerie z těchto dvou skvělých akcí...


FOTOGALERIE /// Nissan JUKE Nismo Event Prague

[12.06.2013]

Pár fotek ze středečního vystoupení na firemní akci pro společnost "NISSAN ČR"